Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Fatmir Hoxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 42 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Fatmir Hoxha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Fillet e para të karrierrës së tij shihen në moshë shumë të re, në Shoqërinë Kulturore Artistike "Besa", dhë më pas edhe në Shoqërinë "Agimi". Ka realizuar disa albume dhe një numër të madh këngësh. Ka dy djem, të cilët si duket e ndjekin rrugën e të atit, ngase edhe ata këndojnë që në këtë moshë të re. Ka dhënë një numër të madh koncertesh anë e mbanë vendit, duke e shfaqur dhe servirur këngën shqipe, me zërin dhe mëyrën e tij brilante. Në v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

2 🔥🔥

Shto profile

zyrtareKenge Te Shpirtit (2014)

Kenge Ta Paharruara (2011)

Atmosfera Ne Maksimum


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hysni Klinaku

Bahri Kamerolli

Mili Sallauka

Alban Shehu

Zena Aliu

Gadaf Elmazi (Dafi)

Shqipri Kelmendi

Elvis Pupa

Edi Krasniqi

Besjan Gashi

Tags: Fatmir Hoxha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet