Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Hoxha - Kthehu Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


shko me eren e ksaj nate pastaj ktheu ne mengjes ktheu ngadal rruges sate si nje lule plot me ves shko me shiun e ksaj dite pastaj ktheu perseri ktheu ngadal lule drite qe ti lash syt e mi, ktheu ktheu mos me le ta lem pas nje istori qe te shkruhet veq per ne ta lexoj kush e di.............


Ky tekst u dërgua nga  valoni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Fatmir Hoxha - Kthehu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu".
3. Video është e këngës "Kthehu", por nuk këndohet nga Fatmir Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmir Hoxha:


Komente 0