Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Hoxha - Kumrija E Elbasanit Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kumuri e Elbasanit
Këndon herët në mëngjes
Po shkëlqen ylli i karvanit
Ndriçon sytë e Paqizes

Po shkëlqen ylli i karvanit
Ndriçon sytë e Paqizes

Je e bukur si hyri e
Si menekshe në pranverë
Ku të kam moj kumuri e
Thuja kangës dhe nji herë

Ku të kom moj kumuri e
Thuja kangës dhe nji herë

Mos e merr veten për kambë
Zgjidhe shokun djal të ri
Të ju shof si yll e hanë
Dy zamak për bukuri

Të ju shof si yll e hanë
Dy zamak për bukuri

Nuk do t’kem aspak zili e
Kur të shof unë tuj shetitë
Me dashnorin nazeli e
Jeni bashku dy të ri

Me dashnorin nazeli e
Jeni bashku dy të riNuk kemi video për këtë këngë.
Fatmir Hoxha - Kumrija E Elbasanit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kumrija E Elbasanit".
3. Video është e këngës "Kumrija E Elbasanit", por nuk këndohet nga Fatmir Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmir Hoxha:


Komente 0