TEKSTESHQIP

Fatmir Hoxha
Dashuri E Humbur
Lyrics

era po fryn,
gjethet po fluturojn ,
dashurin time ,
ne qiell po e dergojn,
nuk paska ,
hiq me keq ,
se shpirti kur te dhemb,
dhe as lot ske ,
hiq per te qar ,
veq dashuria ime,
mjafton per ne te dy ,
edhe pse vuaj shum,
e bej me krenari