TEKSTESHQIP

Fatmir Hoxha
Kengen Me Te Bukur
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kengen Me Te Bukur" kënduar nga Fatmir Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.