TEKSTESHQIP

Fatmir & Erblin Hoxha
Besim Ndreca
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Besim Ndreca" kënduar nga Fatmir & Erblin Hoxha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.