A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatmir Çitaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Bajçinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 56 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Fatmir Çitaku është një shkrimtar. Shkollën fillore kreu në Bajqinë, ku nga aty ai fillojë të merret edhe me shkrime si vjersha dhe poezi për vendlindjen dhe për fëmijë. Shkollën fillore kreu në Bajqinë, ndërsa të Mesmen në Podujevë. Ka të kryer Ndertimtarin e ultë dhe pregaditjet profesionale të menagjimit për Punëmars. Fatmir Çitaku pas eskalimit të situates së vitit '81 e deri te vitet e 93-ta, nga represalet e asaj kohe detyrohet ta lë vendin disa herë dhe të shkojë në mërg...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Islam Idrizi

Xhemajl Rudi

Shaban Abazi

Isuf Hoxha

Arqile Garo

Sotiraq Naci

Agron Tufa

Shaban S Shabani

Kasam Shaqirvela

Orhan Dauti


Tags: Fatmir Çitaku

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019