Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fatmir Miroci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3
 • Vendlindja:
 • Gjakovë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 47 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Fatmir Miroci është një këngëtar i njohur. Fatmir Miroci filloi te mirrej me muzik qe ne mosh te femiris. Ai vazhdoi the kendonte dhe arriti qe te behet I njohur per the gjith e sidomos per popullin shqipar ai njihet edhe per muzik folklorike edhe per tallava e ndoshta edhe me zhanre te tjera. Ai banon ne fshatin por qe se shpejti do te njihet si qytet juniku vendi ne te cilin gjindet GJERAVICA mendoj qe mirret edhe me pun te tjera pos muzikes....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Luli (Lulzim Sadiku)

Morris

Kosovar Alija

Luan Krasniqi

Avni Hadergjonaj

Ramadan Abazi

Dardan Shkreli

Nehat Ferati

Hazir Qelaj

Blerim Gashi


Tags: Fatmir Miroci

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet