Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fatmir Shahini

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Fatmir Shahini është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 16 Gusht 2013, Fatmir Shahini publikon videoklipin "Taksixhiu, Erdhi Nusja". Në vitin 2016, Fatmir Shahini publikon albumin "Pijaneci". Më datë 5 Janar 2017, Fatmir Shahini publikon videoklipin "Kthehu Nene, Kthehu Baba". Më datë 9 Nëntor 2017, Fatmir Shahini publikon videoklipin "Te Dua / Sagapo". Më datë 9 Nëntor 2017, Fatmir Shahini publikon videoklipin "Jeto Bej Qef". Më datë 22 Shtator 2018, Fatmir Shahini publikon vid...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtarePijaneci (2016)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nimet Sulkaj

Ilia Basho

Rrapo Hazizaj

Behar Spahiu

Perlat Pashaj

Refat Sulejmani

Emiljano Dhe Grupi

Redi Penko

Fatos Xhaferi

Altin Ranxha

Tags: Fatmir Shahini


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet