A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatmir Shahini
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  16

Fatmir Shahini është këngëtar i njohur. Më datë 16 Gusht 2013, Fatmir Shahini publikon videoklipin "Taksixhiu, Erdhi Nusja".

Në vitin 2016, Fatmir Shahini publikon albumin "Pijaneci".

Më datë 5 Janar 2017, Fatmir Shahini publikon videoklipin "Kthehu Nene, Kthehu Baba".

Më datë 9 Nëntor 2017, Fatmir Shahini publikon videoklipin "Te Dua / Sagapo".

Më datë 9 Nëntor 2017, Fatmir Shahini publikon videoklipin "Jeto Bej Qef".

Më datë 22 Shtator 2018, Fatmir Shahini publikon videoklipin "Korçare Shpirti Im".

Më datë 14 Shkurt 2019, Fatmir Shahini & Rajmonda Bircaj publikojnë videoklipin "Dashuria Ime Je".

Më datë 9 Tetor 2019, Fatmir Shahini publikon videoklipin "Ngrihu Nene 5 Minuta".

Më datë 17 Tetor 2019, Fatmir Shahini publikon videoklipin "Parajsa Na Pret".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019