Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmir Shahini - Te Dua / Sagapo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

09/11/2017

2017-11-09T15:53:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Dua / Sagapo" kënduar nga Fatmir Shahini.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Fatmir Shahini i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fatmir Shahini:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet