Fatmir Sufa
Fatmir Sufa

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Peshkopi
  • Mosha:
  • 29 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 23 Mars 1994
  • Horoskopi:
  • ♈ DashiBiografia

BIOGRAFIA: Fatmir Sufa është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 14 Gusht 2010, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Kur I Ze Cunat Dashnia". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 4 Nëntor 2011, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Ciki Dam". Më datë 4 Shkurt 2014, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Cak Pak Hopa Hopa", në bashkëpunim me Desanto. Më datë 31 Mars 2014, Fatmir Sufa publikon videoklipin "Jeta Osh Qef". Më datë 10 Shtator 2015, Fatmir Sufa & Nadia Mikayil publikojnë videokli...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1