TEKSTESHQIP

Fatmir Sufa
Ciki Dam
Lyrics

mi degjo dy fjal arshiku
kur te pash mendja me iku
paske qen ti lozonjare
ta merr zemren ashiqare
zemra me ben bam
prej dashnis qe kam
se te dua vetem ty
po mos luj me mu se kemu pendu
ske mem pa mo me sy

Ref:
Haj Çiki Dam
Çiki Dam
Çiki Çiki Dam
te ky shpirtt mendjen e kam


haj ciki dam
ciki dam
ciki ciki dam
me pelqen kur me ty jam


pa te marr nuk bi rehat
me beso ke qen me fat
zemren moj ti mendjen ndaje
ma dhe fjalen tani mbaje
zemra me ben bam
prej dashnis qe kam
se te dua vetem ty
po mos luj me mu se kemu pendu
ske mem pa mo me sy

DËRGOI:
INFO
Nuk iu rezistua dot tundimit për të hedhur në treg diçka të bukur, ndaj projekti muzikor bëhet i disponueshëm online i ilustruar mjaft këndshëm edhe me videoklip, i cili u publikua me datë 4 Nëntor 2011.