TEKSTESHQIP

Fatmir Sufa
Dale, Dale
Lyrics
(Feat. Nadia Mikayil)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dale, Dale" kënduar nga Fatmir Sufa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Krijimi muzikor është sjellë i realizuar në aspektin vizual me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua më 10 Shtator 2015. Autor i tekstit është vetë artisti.