TEKSTESHQIP

Fatmir Sufa
In Love
Lyrics
(Feat. Andrea)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "In Love" kënduar nga Fatmir Sufa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Videoteka e hiteve zgjerohet, sepse materiali muzikor u paraqit në ekranet tona i përpunuar me profesionalizëm edhe me videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 15 Mars 2023. Autorë të muzikës janë Marsel Gunga & Saia, autorë të fjalëve të tekstit rezultojnë të jenë Anastastia Mavrodieva & Saia, arranzhues i muzikës është Marsel Gunga, ndërsa producentë të këngës rezultojnë të jenë Gravity Music.