Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmire Breçani - Besa Rreth Flamurit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Rreth flamurit te perbashkuar me nje desihir e nje qellim te gjith atje duke u betuar ta lidhim besen per shpetim prej lufte veq ai largohet qe esht i lindur tradhetor kush esht te burren nuk vrigohet por vdes por vdes si nje deshmor ne dor armet do t'i mbajm ta mbrojm atdheun ne gjo kend te drejtat tona ne s'i ndajme ketu armiqet skan me vend se zoti vet e tha me goj qe kombet shuhen permbi dhe por shqiperia do te rroj per te per te luftojm neee.


Fatmire Breçani - Besa Rreth Flamurit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Besa Rreth Flamurit".
3. Video është e këngës "Besa Rreth Flamurit", por nuk këndohet nga Fatmire Breçani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmira Breçani:


Komente 0