Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmire Breçani - Dola Npenxhere  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

1 🔥

13/04/2013

2013-04-13T11:42:23+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dola Npenxhere" kënduar nga Fatmire Breçani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kengetare Te Ndryshem. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

I

2x
dola npenxhere aman aman
syrin kur ta pashe o
2x
qova i gote raki aman
mashallah te thashe

II

2x
mashallah te thash aman aman
mashallah te thash e
2x
cuni eshte i vogel aman aman
sa ka ra nevdae

III

2x
dola npenxhere aman aman
me syrin e zi
2x
o spo mundem me te than
nty jam ra ndashnieMë Shumë Këngë Nga Fatmira Breçani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet