Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmire Breçani - Sali Belisha  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28

Komente

Asnjë Koment

16/12/2012

2012-12-16T19:50:55+00:00Oh moj Serbi e
O murin ta prisha
O se mu m'thon e
O Sali Berisha

O se mu m'thon e
O doktor Berisha

O moj Serbi e
O murin ta kalli
O se mu m'thon e
O Azem Hajdari

O se mu m'thon e
O Azem Hajdari

...

O sot knojn zemrat
Per demokraci e
Per doktor Berishen o
Dhe shoqnine e tij e

Per Sali Berishen o
Dhe shoqnine e tij e

...

Se jem toske e se jem gege
Jem nji lis o me dy dege x2

Nuk ka fe as s'ka parti
Qe perçan kete Shqiptari x2

Me trimni e bujari
Dalngadal do te bohemi nji x2

Nuk ka fe as s'ka parti
Qe perçan kete Shqiptari x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi
Më Shumë Këngë Nga Fatmira Breçani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet