Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmira Breçani - Dashuri E Permallim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

20/05/2017

2017-05-19T23:00:00+00:00Dashuri e permallim
Po ndjen sot ne shpirti im ni gabim pas ndarjes ndodhi buza heshti zemra foli aj shikimi si dikur Po se nuk harrohet kurr ni gabim paguhet shtrejt ti ke vlejt ma shum se krejt

Jo jo mos mendo qe kjo zemer te thet shko
Nuk te lshoj o shpirti im nuk e baj tnjejtin gabim 2x

Sa do me pas lumturi zemra dhimbjen ka me ni se kur zemra dashurohet dhe nje dit do te lendohet aj shikimi si dikur
Po se nuk harrohet ni gabim paguhet shtrejt ti ke vlejt ma shum se krejt

Jo ko mos mendo qe kjo zemer te thet shko
Nuk te lshoj o shpirti im nuk e baj tnjejtin gabim 2x

Jo ko mos mendo qe kjo zemer te thet shko
Nuk te lshoj o shpirti im nuk e baj tnjejtin gabim 2x


Ky tekst u dërgua nga Eli
Më Shumë Këngë Nga Fatmira Breçani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet