Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmire Mjaku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40
BIOGRAFIA: Fatmire Mjaku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe popullore dasmash. Në Qershor 2002, Fatmire Mjaku merr pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Eja Me Dashuro". Në Qershor 2003, Fatmire Mjaku merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Zjarri I Dashuris". Në vitin 2006, Fatmire Mjaku publikon albumin "Syte Lakmitare". Më datë 9 Shtator 2011, Fatmire Mjaku publikon videoklipin "S'ka Hajni Ne Dashuri". Më datë 18 Korrik 2012, Fatmire Mjaku publikon videoklipin "E Fundit". Në Mars 2014, Fatmire Mjaku merr pjesë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

3 🔥Syte Lakmitare (2006)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Fatmire Mjaku, Fatmire Mijaku, Fatmira Mjaku

Komente 3