Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmire Mjaku - Dua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


jam enxet si afrika krejt me thon ti me malltretone meshqetson eembel porsi mjalt ste dukem mjaf ti vetem kerkon me nervozon kaardhe fundi dhe ste akceptoj kush je ti qe te duroj ti kerkon pronsi te kesh per mu jojo nuk po du
ref. ti do don qe tjesh i ulur ne separe tete luaj si nkabare jojoj aspak kete ghe se akceptoj endrra jote tash mbarojjjjjj 2 toleranc smund te bej tash stop eke sod nuk jam si dje ti kot eke emir shum si llokum ku do baj bum nuk te dua un shko ne dreq te mallkum ka ardhe fundi dhe ste akceptoj kush je ti qe te duroj ti kerkon pronsi te kesh per mu jojo nuk po du ref, dhe videone ke ne ne yeotube2008Nuk kemi video për këtë këngë.
Fatmire Mjaku - Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dua".
3. Video është e këngës "Dua", por nuk këndohet nga Fatmire Mjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmire Mjaku:


Komente 0