Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatmire Mjaku - S'ka Hajni Ne Dashuri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Ti ma more zemren me hajni
Me pambuk me pive xhakun tiii
Pa te hetu mi more krejt
Kur ne zemer e sinqert
Von kuptova se me paske rrejt
Pa te hetu mi more krejt
Kur ne zemer e sinqert
Von kuptova se me paske rrejt

Ref 2X
Gabimet qe i ke ba zoti i ka pa
Per hajni ne dashuri
Zoti ko me te vra

Tash e pash une ftyren e vertet
Me paske pas mu ne plan te 3te
Dashuria S'eshte hajni
Me vjedh zemra kur don ti
Hajt se ne kete Jete Ko me tu kthy
Dashuria S'eshte hajni
Me vjedh zemra kur don ti
Hajt se ne kete Jete Ko me tu kthy

Ref:3X
Gabimet qe i ke ba zoti i ka pa
Per hajni ne dashuri
Zoti ko me te vra


Ky tekst u dërgua nga  kastriotFatmire Mjaku
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/09/2011


Fatmire Mjaku - S'ka Hajni Ne Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Hajni Ne Dashuri".
3. Video është e këngës "S'ka Hajni Ne Dashuri", por nuk këndohet nga Fatmire Mjaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Fatmire Mjaku:


Komente 0