Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Faton Avdyli

Nuk ka akoma asnjë votë

Faton Avdyli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fidaim Gashi

Iljas Limani

Festim Hysenaj

Qemal Stafasani

Ferki Veseli

Arbnor Dulla

Traboin Mehaj

Bujar Gashi

Afrim Spahiu

Lirigzon Emini

Tags: Faton Avdyli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet