Më mbaj mend (për 1 muaj)

Faton Bajrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Faton Bajrami është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Fatom Bajrami i lindur ne Gjilan dhe jeton në Stuttgart te Gjermanisë. Më datë 10 Maj 2016, Eroll Murati publikon videoklipin "Dashuria Vdes", në bashkëpunim me Faton Bajrami. Më datë 15 Shtator 2016, Faton Bajrami publikon videoklipin "Sekret"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Berat Demiri

Durim Malaj

Bunjamin Cajani

Isen Selimi

Valmir Shala

Fatmir Sufa

Deba

Besnik Gjakova

Noli Pajaziti

Gjafer Kinolli

Tags: Faton Bajrami


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet