A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Faton Isufi

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Faton Isufi is a popular singer and instrumentist of Modern Traditional & Folk Ballads music. Këngëtari dhe instrumentisi i mirënjohur në skenën e muzikës popullore dhe asaj argëtuese, Faton Isufi është i angazhuar me këngëtarin e njohur Ramadan Krasniqi- Dani, gjithashtu me orkestrësn “2 Korriku”. Ai ka qenë i pranishëm në disa programe festive, ku ka mahntiur publikun me një performancë ‘live’. Gjilanasi është tejet i angazhuar kohëve të fundit nëpër mbrëmje të ndryshme muzikore si në Kosovë ashtu edhe jashtë vendit. Fatoni është shpreh...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Marin Raja (Rini)

Hajrumin Kamberi

Artir Gjikokaj

Granit Llugaliu

Amrush Thaqi

Gazmend Kosova

Edison Kelmendi

Bajram Abazi

Beni Baksi

Arben Gashi


Tags: Faton Isufi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019