TEKSTESHQIP

Faton Rugova & Linda Shabani
Ah Dashni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ah Dashni" kënduar nga Faton Rugova & Linda Shabani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Materiali muzikor vjen i finalizuar tek audienca i ilustruar me profesionalizëm edhe me një klip muzikor, i cili u publikua më 13 Dhjetor 2012.