Më mbaj mend (për 1 muaj)

Faton Thaqi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Faton Thaqi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 17 Nëntor 2017, Faton Thaqi publikon videoklipin "Dashni E Vjetër". Për orkestrimin u kujdes Murat Shala. Më datë 10 Prill 2018, Faton Thaqi publikon videoklipin "Kush Je Ti". Më datë 15 Qershor 2019, Faton Thaqi publikon videoklipin "Dojn Me Na Nda"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Besi Avdo

Luan Qallaku

Lan Haradini

Xhavit Lezi

Mejdi Tafaj

Shkelzen Masholli

Rrem Gjakova

Besnik Sinani

Jeton Murati

Hajdar Gashi

Tags: Faton Thaqi, Faton Thaçi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet