Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Jeta

Jeta eshte stacion ndarjesh e takimesh.
Jemi perhere udhetare
dhe nder duar, bagazh te pandare,
nje valixhe te vogel
perpjekjesh, sulmesh, kujtimesh.

- poezi nga Fatos Arapi


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  10

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet