{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Fatos Hoxha është një këngëtar. Në Gusht 2008, Fatos Hoxha merr pjesë në Zambaku i Prizrenit 2008 me këngën "Topolake". Më datë 17 Janar 2020, Fatos Hoxha publikon videoklipin "Ti Nuk Je". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Fatos Hoxha....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0