A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatos Xhaferi

Choose star rating

Rating:  1.8 / Votes cast:  23
BIOGRAFIA: Fatos Xhaferi is a popular singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 26 Dhjetor 2012, Fatos Xhaferi publikon videoklipin "Voglushja". Më datë 31 Mars 2013, Fatos Xhaferi publikon videoklipin "Shpiragu Hapi Krahet". Më datë 2 Prill 2013, Fatos Xhaferi publikon videoklipin "Cjane Ata Qe Vijne". Më datë 27 Dhjetor 2014, Fatos Xhaferi publikon videoklipin "Ne Dere Na Trokiti Fati". Më datë 30 Shtator 2015, Fatos Xhaferi publikon videoklipin "Kam Vite Qe S'te Kam Pare". Më datë 15 Prill 2017, Fat...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Per Ty Mendoj

Te Dua Moj Vashe


» Add A Song »

Do Kendoj Per Vendin Tim
Shpiragu Hapi Krahet
Ne Dere Na Trokiti Fati
Kam Vite Qe S'te Kam Pare
Voglushja
Cjane Ata Qe Vijne


Related Artists:

Ledio Arapaj

Nimet Sulkaj

Gramoz Tomorri

Shpetim Selami

Refat Sulejmani

Emiljano Dhe Grupi

Perlat Pashaj

Behar Spahiu

Klordian Rama

Redi Penko


Tags: Fatos Xhaferi, Fatos Xhaferri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019