A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatos Xhaferi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.8 / Votuan:  23

Fatos Xhaferi është këngëtar i njohur. Më datë 26 Dhjetor 2012, Fatos Xhaferi publikon videoklipin "Voglushja".

Më datë 31 Mars 2013, Fatos Xhaferi publikon videoklipin "Shpiragu Hapi Krahet".

Më datë 2 Prill 2013, Fatos Xhaferi publikon videoklipin "Cjane Ata Qe Vijne".

Më datë 27 Dhjetor 2014, Fatos Xhaferi publikon videoklipin "Ne Dere Na Trokiti Fati".

Më datë 30 Shtator 2015, Fatos Xhaferi publikon videoklipin "Kam Vite Qe S'te Kam Pare".

Më datë 15 Prill 2017, Fatos Xhaferi publikon videoklipin "Do Kendoj Per Vendin Tim".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019