A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Fatos Xhaferi - Mos Ma Pi Rakine


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/10/2013

2013-10-11T09:59:34

Këngë e albumit:

"Te Dua Moj Vashe"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Ma Pi Rakine" kënduar nga Fatos Xhaferi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Valbona Mema. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

E të kam thanë mor djalo
Mos ma pi rakinë.
Jar na na mor jar na ne!
E do ta pi moj zemër
Sa ta heq mërzinë.
Jar na na mor jar na ne!
E të kam thënë mor djalo
Mos ma pi konjakun.
Jar na na , mor jar na ne!
E do ta pi moj zemër
Sa ta heq marakun.
Jar na na mor jar na ne!
E do ta pi moj zemër
Sa ta heq marakun
Jar na na mor jar na ne!Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019