Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatos & Antonio Xhaferri - Xhaxhai Dhe Nipi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votëKomente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet