A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Fatrin Krajka

Choose star rating

Rating:  1.8 / Votes cast:  8
Fatrin Krajka is a popular songwriter.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Perparim Ademi

Kushtrim Hajrullahu

Valentin Markvukaj

Klodi Shehu

Jetmir Barbullushi

Ilir Livoreka

Kadri Sherifi

Stash

Marsel Gunga

Marjan Deda


Tags: Fatrin Krajka

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019