Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Faydee

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  80
 • Emri i Vërtetë:
 • Fady Fatrouni
 • Vendlindja:
 • Sydney 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Faydee është një këngëtar i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Emri i vertete i Faydee-t eshte Fady Fatrouni dhe eshte nje kengetar dhe kompozitor i muzike, Pop, R&B dhe Dance me origjine libaneze. Ka filluar te publikoje hite qe nga viti 2008. Rendisim me poshte kenget e tij: 2008 - Never Ever 2010 - Shelter Your Heart 2010 - I Should've Known (Faydee Feat. Manny Boy) 2011 - Fallin' (Ya Gamil) 2011 - Better Off Alone 2011 - Mistakes 2011 - Say My Name 2011 - Getaway (Manny Boy Feat. Faydee) 2012 ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

13
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Passenger

Ed Sheeran

James Arthur

Alex Clare

Mika

Jason Derulo

Edward Maya

Taio Cruz

Iyaz

Stromae

Tags: Faydee


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet