Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fazli Rashica

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
 • Vendlindja:
 • Vushtrri 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 60 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Fazli Rashica është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore folklorike. Ai eshte ekonomist i diplomuar, amator i poezisë, sportit, këngës dhe valles popullore, por edhe muzikës të mirëfillt në përgjithësi, këngëtar, instrumentist, tekstshkrues e kompozitor. Eshte i martuar me Meritën (amvise), me të cilën kanë dy vajza (me fakultet) dhe një djale (Qëndresa, Kaltrina dhe Besmiri). Eshte i punësuar në Agjencinë Kosovare të Privatizimit-Zyra Regjionale Mitrovicë prej vitit 2009 deri me sot (më parë për 21 vjet në Fabrik...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Syrja Etemi

Sabit Bilalli

Enver Muluka

Sevdi Malsia

Zenel Zekolli

Ferki Shala

Gazmend Pallaska

Met Sadiku

Naim Abazi

Esat Maxhuni


Tags: Fazli Rashica

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet