Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fazli Rashica - Ma E Mira Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7

Kush po vjen përmes lendinës
Ma e mira çikë e Prishtinës
Kush ia mori bukurinë hanes
Ma e mira gocë e Tiranes

Kush po rrin nën hije t'ullinit
Ma e mira çikë e Ulqinit
Kush na solli flladin e verës
Ma e mira çikë e Preshevës

Kush ia mori bardhësain dëborës
Ma e maira caucë e Tetovës
Kush ua plasi zemrat djemnisë
Ma e mira çikë e Vushtrrisë


Ky tekst u dërgua nga Fazli Rashica

Fazli Rashica - Ma E Mira
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ma E Mira".
3. Video është e këngës "Ma E Mira", por nuk këndohet nga Fazli Rashica.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 1