Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fehmi Kastrati

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.3 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Llapashticë Të Epërme 
  • Mosha:
  • 58 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Fehmi Kastrati është një këngëtar i njohur. AUTOBIOGRAFI: Unë Fehmi Kastrati kam kryer shkollën fillore në vendlindje, kurse të mesmen në qytetin e Podujevës. Unë si i ri në moshën 15 vjeçare kam filluar të merrem me muzikë. Instrumenti im i pëlqyer ka qenë çiftelia dhe është ende çiftelia. Hapat e parë në muzikë i kam filluar së bashku me kusheririn tim Shemsi Kastratin nga fshati Shkabaj (Prishtinë), me të kam kënduar më shumë se 10 vite të tëra, deri në kohën kur ai shkoi në Gjermani. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Miftar Meta

Nimon Mushkolaj

Enver Muluka

Leka

Ejup Rexha

Anton Tetaj

Agim Gerguri

Aziz Dervishi

Refet Asani

Esat Maxhuni


Tags: Fehmi Kastrati

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet