Më mbaj mend (për 1 muaj)

Felony

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Felony është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 1 Korrik 2014, Gjiko & Felony publikojnë videoklipin "1mishe". Videoklipi u prodhua nga Filmnation. Më datë 20 Mars 2015, Felony publikon videoklipin "Kaniher". Më datë 6 Korrik 2015, Felony publikon videoklipin "Kyqu". Më datë 22 Mars 2020, Felony, Soul'jah & Ylber publikojnë videoklipin "Psikopat Covid". Duke qenë në një periudhë të vështirë izolimi, për shkak të rrezikut nga virusi që ka kapluar botën, Covid-19, shumë artistë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Felony

Komente 0