Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Femi Kumanova

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Femi Kumanova është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2012, Femi Kumanova publikon albumin "Hajde Luj Për Para". Në vitin 2013, Femi Kumanova publikon albumin "Live"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive (2013)

Hajde Luj Për Para (2012)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Valdrin Durmishi

Dani Abazi

Shkelzen Azemi

Fadil Zeneli

Ismet Aloshi

Fatlum Llugaliu

Petrit Krasniqi

Ekrem Rama

Harun Ismajli

Cani Etemi


Tags: Femi Kumanova

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet