A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • F
  • Fer
  • Ai Nuk Osht Si Une

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Fer - Ai Nuk Osht Si Une  (Feat. Lyrical Son)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/09/2009

2009-09-05T22:57:13

Featuring

Lyrical Son


Ey , Ey , Ey
1 2 . Eyy chek it
jouu ferr , jou
e une n`ler , mbrij deri n`fer ...izaj
I bom shum shum high LyricaL yo yo
fer one two

Doket boom sa her qe e shoh //
e di qe m`njeh e din qe e njoh //
thojn qe kejt po bojn per to //
kom ni xeher doket n shpi e lee mo ?//
per club kur veshet kqyri , keshet
rrin em pret mu e prap i keshet
prej kejt atynve tjerve qe i rrin ngat
Pergjigjja krejt tjerve " IK MORE PAPAK "
i afrona e ves qysh eka emrin me ta njoftona
edhe ndorrjna venin qa po don zemer me pi spo du vet jo qe naj sen po vet ska lezet i lshoj fore non-stop edhe e kqyri nsy ke ni ti per o kom ni une per ty okej dalum jasht nese xeher na shkon folim ma shume vet pa kerrkon
Rref 2x

Ai munet mu dok shmek
munet met jep lek e
met vozit me rrek
po so si une
kuku kqyre ni heer ...
nuk o si une ,
Zemer aj o losser

Ja boj shsh ski nevoje me fol kur jom une ktu hey ti sduhet mu lodh ndodh qe met me mu ndodh nese un du ndodh munem me shku bashke mos em vet ku. heyyy jom shume i mire me femna veti shoqet tuja okej pa permen emna.na jena hi mrena fer tjert jon n ren a terr kur t kryhet neja n kerr jom me dy zemra ahaaaa edhe per te treten ka zgjidhje s bon me lon vet e ebojna ni thirrje se vet s'rri edhe vet s'vi en kllab e jack pi e wiski non stop ooouu ski ka shkon ski ka livrit jom afer teje s munesh mem ik ski qa bon syn duhesh me dit je ngat meje plus je e pit..

Rref 2x

Ai munet mu dok shmek
munet met jep lek e
met vozit me rrek
po so si une
kuku kqyre ni heer ...
nuk o si une ,
Zemer aj o losser

ok haa ou shit po pritoj me hi me repovat se gjith po ndodh nisoj
mirrna me hite na bojna shitje jom lyrical son bitch mos thuj qe se dite.fllou sat dush e teknik t dhoo jau hek muziken n treg bashke me zoo.rahat se lo asni beat qe munet me ma thy take disel mos u bon qe din me dridh edhe me kcy. oo ooo kyqri qato tanga mat mires pi shkrun dolce & gabanna. heyy do senee i pat bo lyrical festim jo ska naj bal qe mun mem nal festim. vin n drejtim tonin tu mos e lon asnjonin afer teje perpos meje as deri te thoni, kur dalim e nalim edhe telefonin futja atyne qe thirrin me ta ni zonin.
Rref 4x

Ai munet mu dok shmek
munet met jep lek e
met vozit me rrek
po so si une
kuku kqyre ni heer ...
nuk o si une ,
Zemer aj o losser


Lyrics submited by Princedom   LuumwaroxKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019