Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ferki Veseli

Nuk ka akoma asnjë votë

Ferki Veseli është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arbnor Dulla

Bujar Gashi

Shaban Bytyqi

Qemal Stafasani

Mirsad Jonuzi

Festim Hysenaj

Faton Avdyli

Iljas Limani

Lirigzon Emini

Arber Mavraj

Tags: Ferki Veseli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet