Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Festim Hysenaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Festim Hysenaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2019, Festim Hysenaj publikon albumin "Live 2019"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareLive 2019 (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Afrim Spahiu

Ferki Veseli

Lirigzon Emini

Arbër Aliu

Fidaim Gashi

Traboin Mehaj

Iljas Limani

Bujar Gashi

Qemal Stafasani

Arbnor Dulla

Tags: Festim Hysenaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet