Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
Festina është një produksion i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Emra2

Thre3colors

Evropaturist

Sekuencë

Riza Production

Bass

Str8dope Ent.

Zeri I Llapit

Rexha Productions

REDonPictures

Tags: Festina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet