Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Festina Kabashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Festina Kabashi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2006, Festina Kabashi merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Simpatia"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Erika Ahmeti

Fortesa Berisha

Albina Sinani

Xhesuida

Gresa Hoxha

Blorentina Morina

Era Saraçi

Shejla Sylejmani

Nea Hamza

Anamaria Isufaj


Tags: Festina Kabashi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet