Më mbaj mend (për 1 muaj)

Festivale Për Fëmijë

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  83
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Festivale Për Fëmijë është një festival muzikor e njohur. Festivalet e këngës për fëmijë janë shumë të rëndësishëm në jetën artistike dhe në zbulimin e talenteve. Femijët kanë nevojë për muzikën e tyre dhe në Tiranë, Shkodër, Prishtinë e kudo, i është dhënë mundësia talenteve të vegjël të këndojnë nëpër Festivale të dedikuar vetëm për ta. Festivalet e këngës për fëmijë që zhvillohen në Shqipëri, ndryshe nga festivalet e këngës për të rritur, duket se kanë më pak probleme. Janë me krijimtari që vlerësoh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Evente Të Ngjashme:

Mikrofoni I Artë

Musical-Fest

Shkodra Fest

Top Music Awards

Netët E Klipit Shqiptar

Jehó

Kenga Ime

Zambaku I Prizrenit

Videofesti

Polifest

Tags: Festivale Për Fëmijë, Junior Fest Albania, Jesc, Eurovision, Junior, Kids, Shkoder


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet