Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Çelesi Muzikor 8 Junior

TV/Radio: Ziko TV /

Këtë vit Çelesi Muzikor i ka dhënë mundësi edhe artistëve të vegjël që të provojnë emocionet e një garë me këngë të reja duke ia kushtuar atyre natën e parë garuese dhe kategoria quhet Juniors.


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  5


Komente mbi këtë festival


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet