Feston Dumani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Feston Dumani është një autor këngësh. Feston Dumani klaviaturist (sintash) si dhe producent. Nga Prishtina, pronar i studio ANSound si dhe antarë i studioNushiProductionLabel. Kultivues kryesisht i muzikes popullore Moderne. . Aktivitetet: Studio orkestrim si dhe dasma me kengetarë te ndryshem. Producent orkestrues i shume kengeve....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë


Artistë Të Ngjashëm:

Gezim Lazri

Riza Bërbatovci

Arton Cervadiku

Labinot Mezini

Egzon Bajraliu

Anton Bushi

Shefqet Gjocaj

Olsi Gjondedaj

Luan Bakiu

Samer Agolli


Tags: Feston Dumani, Nushi Music

Krijo Një Kartolinë