A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Feti Peraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  5
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Feti Peraj është një këngëtare. Më datë 20 Korrik 2019, Feti Peraj publikon videoklipin "Dasma E Madhe"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Anastasja Skënderaj

Alma Saramati

Eranda Bytyqi

Laura Lila

Linda Hyseni

Arbenita Arifi

Graciela Marku

Brikey

Eli Qorri

Ardita Begu


Tags: Feti Peraj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019