Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fevzi Rogaqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Rezhanc 
BIOGRAFIA: Fevzi Rogaqi është një këngëtar i njohur. Fevzi Rogaqi ilindur në fshatin Rezhanc dhe është rrit ne qytetin Hani i Elezit. Shkollimet fillore i ka kryer ne Han te Elezit, kurse gjimnazin ne Kaçanik. Ai si femije ka filluar me muzike me kendim hapat e para i ka marre ne shoqerine kulturore-artistike Sharri ne vitin '85. Pastaj ai ka qenë si solist dhe mandej ka pas vëllaun e tij perkrahes i cili i me ka ndihmuar shumë ne ketë drejtim. Mosha e tij kur ka filluar te dal ne bin para...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Uran B

Patriot Deliu

Bujaa

Life Soldier

Edijan Muhaxheri

Faruk Visoka

Dossi A.K.A Professional's

Fikret Bislimi

Digga

Valon Buquku


Tags: Fevzi Rogaqi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet